Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5