Series
Ratings
18
SwitchedRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0