Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0