Movies
Ratings
142
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
SubmarineRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5