Series
Ratings
46
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5