Series
Ratings
113
Firefly Lane Season 2Rated ★ 5.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0