Movies
Ratings
150
CodaRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Farming BoysRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0