Movies
Ratings
760
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0