Movies
Ratings
388
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5