Movies
Ratings
143- The BurdenRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Delivery ManRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0