Movies
Ratings
936
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
The ShowerRated ★ 3.5