Series
Ratings
65
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
JirisanRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0