Movies
Ratings
142
The MercilessRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0