Movies
Ratings
773
The Exit 8Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0