Movies
Ratings
328
KafkaRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5