Series
Ratings
142
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 2.0
Lily FeverRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0