Movies
Ratings
697
Good FortuneRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0