Movies
Ratings
103
DownsizingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5