Movies
Ratings
573
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5