Movies
Ratings
51
MinionsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0