Movies
Ratings
556
The FabelmansRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0