Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.0