Movies
Ratings
863
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0