Titles you rated
Kagero-zaRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.0- In Our DayRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 3.0