Movies
Ratings
39
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
G MenRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0