Series
Ratings
32
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0