Movies
Ratings
649
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0