Movies
Ratings
36
Life of PiRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5