Movies
Ratings
248
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Forgive Us Our TrespassesRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0