Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.5- 404 Still RemainRated ★ 1.5
GintamaRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
SiratRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5- Waltz for the ShoreRated ★ 0.5
- 영원히 모를지도 모른다Rated ★ 0.5
- The WishesRated ★ 0.5
- 노니에게Rated ★ 0.5
- A Dark RoomRated ★ 0.5
- Time of CinemaRated ★ 2.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5- 킥보드를 부순 자Rated ★ 0.5
- 새출발Rated ★ 0.5
- NERD BANDRated ★ 1.0