Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0