Movies
Ratings
118
District B13Rated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0