Titles you rated
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 4.5- My name is 가브리엘Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 1.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0