Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5