Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
Christopher RobinRated ★ 4.5
Tinker BellRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 4.0