Movies
Ratings
65
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 5.0
ThesisRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The CollectorRated ★ 4.0- IncurableRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 4.0- Oriental Detective 3Rated ★ 0.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0