Movies
Ratings
91
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0