Movies
Ratings
1147
BabylonRated ★ 3.0
The SilenceRated ★ 4.5
Through a Glass DarklyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
To the WonderRated ★ 4.5
Voyage of Time: Life's JourneyRated ★ 4.0
Days of HeavenRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 4.5
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
KagemushaRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
UndergroundRated ★ 4.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0