Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0