Movies
Ratings
198- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- One More PumpkinRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- NERD BANDRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0