Titles you rated
- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5