Movies
Ratings
505
Mickey 17Rated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- 6 DaysRated ★ 2.0
- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 1.0