Movies
Ratings
476
HamnetRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.5- Time of CinemaRated ★ 2.5
- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0