Movies
Ratings
129
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.5