Titles you rated
- Don’t Go BackRated ★ 2.0
- SugarRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 4.5- HurdleRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 1.0
Time to HuntRated ★ 2.0
The Boys Who Cried WolfRated ★ 2.5
A Year-end MedleyRated ★ 2.5- DreamRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.0