Movies
Ratings
1152
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
CodaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- CabrioletRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.5
CountRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0