Titles you rated
The Age of DisclosureRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
After the HuntRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5