Titles you rated
EternityRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 3.5
- 별과 모래Rated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 3.5- The GoralsRated ★ 3.5
GrassRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5- By Another NameRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
ChimeRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 3.5- Rei's Winter BreakRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.5