Movies
Ratings
387
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5