Movies
Ratings
35
Intimate StrangersRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0